Energetický management

Fotovoltaikou naše služby nekončí

 • Expertní dohled vám zajistí 100% dostupný výkon
 • Pravidelné kontroly výrazně sníží servisní náklady
 • Zákonné náležitosti zajistíme za vás a s předstihem
 • Optimalizace energetické náročnosti zvyšuje úspory

Fotovoltaika i další energeticky úsporné technologie a služby jsou jen začátek cesty k šetření.

Systematické úspory vám umožní až pravidelný monitoring a průběžná optimalizace systému – energetický management. Proto máme i vlastní dohledovou aplikaci Dominiq, díky které dokážeme pružně reagovat na roční období, aktuální režim spotřeby v domě apod. A trvale tak za malé měsíční náklady zajišťujeme maximální efektivitu a co nejvyšší zisk v podobě úspor.

Proč si zajistit kvalitní energetický management?

Už mírná úroveň kontroly zvyšuje efektivitu

Systematická péče zabraňuje závadám

Průběžná optimalizace zvyšuje úspornost

Expertní dohled prodlužuje životnost

Nejvyšší úspory nezajišťují samotné technologie, ale jejich kvalitní energetický management.

Nabízíme vám tři stupně energetického managementu.

Jednotlivé kroky

Standard

Komfort

Prémium

Dominiq

Internet

Havarijní služba - telefonická podpora

Roční správa úspor

Návrhy na další úspory (rozšíření Dominiqa)

Tendr na dodavatele elektřiny

Čištení panelu

Revize

Havarijní služba - zákrok a doprava (2x za rok)

Běžná údržba a servis

Cena za bytový dům / rok

31 305 kč

42 195 kč

51 200 kč

Cena za byt / měsíc

104 kč

141 kč

171 kč

Poznámka: Jedná se o částky s DPH. Modelový příklad 25 bytů.

Už základní balíček Standard zajišťuje dlouhodobou péči o nejdůležitější součásti vašich úsporných technologií a optimální nastavení úspor. Ovšem už malý nárůst ceny za balíčky Komfort nebo Prémium může přinést díky pravidelnější péči a okamžitým zásahům v případě nouze výrazně vyšší efektivitu a celkový objem úspor.

Energetický management přináší za drobné měsíční náklady výrazný dlouhodobý zisk v podobě maximálního výkonu, vysoké efektivity a rychlejší návratnosti vstupní investice.

Energetický management: Co všechno vám dokážeme zajistit

Dominiq

  Naše vlastní online aplikace, která může sloužit celému SVJ, ale i majitelům bytů k monitoringu a ovládání spotřeby a úspor. Může ovládat také libovolně širokou síť dalších chytrých bezdrátových čidel hlídajících úniky energií, bezpečnost v domě i bytech atd.

  Havarijní služba

   Telefonická podpora – náš člověk na telefonu, se kterým můžete kdykoli řešit jakýkoli problém týkající se našich technologií.
   Zákrok + doprava (2x za rok v ceně) – v této vyšší variantě máte předplacené i dva výjezdy a následné řešení daného problému.

   Roční správa úspor

    Abyste nemuseli nic řešit, průběžně budeme hlídat správu dat nasbíraných aplikací Dominiq a zařídíme pravidelné měsíční vyúčtování (které bude ostatně brzy povinné ze zákona) i spravedlivé roční rozúčtování úspor.

    Návrhy na další úspory

     Průběžně vás budeme informovat o novinkách, které by vám mohly díky rozšíření funkcí chytré sítě Dominiq ušetřit další peníze.

     Tendr na dodavatele elektřiny

      Úspory samozřejmě začínají u ceny elektřiny ze sítě. Uděláme za vás výběrové řízení na dodavatele, který pro vás bude s ohledem na spotřebu a vlastní výrobu pomocí fotovoltaiky nejvýhodnější. Výběr už potom bude na vás.

      Čištění panelů

       Pravidelná údržba solárních panelů 2x ročně. Čistota panelů je totiž hodně důležitá pro jejich výkon (a třeba i pro výrazně rychlejší samovolné sklouzávání sněhu).

       Revize

        Pravidelná kontrola všech součástí fotovoltaiky a dalších elektrických zařízení předchází možným problémům a drahým závadám. Od týdenního monitoringu funkčnosti až po pravidelné detailnější revize spojů, ochranných prvků či znečištění, opotřebení apod.

        Běžná údržba a servis

         Nechcete spoléhat jen na občasné čištění nebo revizi? Tohle je vyšší stupeň péče, která zahrnuje i testování funkčnosti, které může předejít výpadku v době největšího slunečního svitu a čekání na následnou opravu. Zkrátka služba, která potenciálně šetří dost peněz.

         Naši
         partneři

         Zjistěte do 24 hodin, kolik může díky fotovoltaice ušetřit váš dům.